A. Le Coq 65. Muhu Väina regatt toimub 09.-16. juulil 2022


L
09. juuli
Registreerimine, mõõtmine ja kontroll Haapsalu Jahtklubis

  19:00Regati avamine
 
P
10. juuli
1. etapp - Haapsalu - Kõiguste

E
11. juuli

2. etapp - Kõiguste ring

T
12. juuli
3. etapp - Kõiguste - Kihnu

K
13. juuli

4. etapp - Kihnu ring

N
14. juuli

5. etapp - Kihnu - Pärnu

R
15. juuli

6. etapp - Pärnu Lühirada

L16. juuli

7. etapp - Pärnu ring
Autasustamine ja regati lõpetamine

Ametlik teadetetahvel

Selle aasta regati ametlik teadetetahvel ei ole regatibüroos, vaid Manage2Sail lehel. Siit leiad kogu regati ametliku info.

Sportity

Juba kolmandat aastat kasutame purjetajatele info jagamiseks Sportity äppi - lae alla äpp App Storest või Google Playst - oma andmeid sisestama kuhugi ei pea, sisesta ainult password mv2022

Nii on kõik võistluskomitee teated kohe sul telefonis olemas!

Saateauto

Logistikapartnerid Volvo Trucks Estonia ja DSV teevad purjetajate elu lihtsamaks! Muhu väina regati kujundusega saateauto viib purjetajate varustuse sadamast sadamasse ja seda ilma tasuta. Kõik kotid/purjekotid märgistatakse siltidega ning abivalmis abiline hoiab autos korda.


Träking

Träking käib jahis oleva mobiili kaudu - juhendi telefoni seadistamiseks leiad regati ametlikult teadetetahvlilt.

Palume kõikidel paatidel hiljemalt laupäeval, 09. juulil teha test läbi, kas kõik toimib korrektselt. Kui seadistus on telefoniäpis tehtud ja ID-ks purje number ilma tühikuteta, siis siin lehel on võimalik kontrollida, kas paat on täpina nähtav https://sportrec.eu/ui/#1gdp6esTäpi asukoht ei salvestu ja jälgimise välja lülitamisel kaob 5 minutiga lehelt.

Murede korral võtta julgelt ühendust Sportreci esindajaga: Tõnis Erm, tel 5666 9977, tonis@sportrec.eu, kes on laupäeval, 09. juulil olemas ka regatibüroos.


Võistluse korraldavad Kalevi Jahtklubi ja Pärnu Jahtklubi koostöös Eesti Jahtklubide Liiduga.

Regati korraldajad on väga tänulikud, kui teil on regati kohta arvamusi, kommentaare või ettepanekuid. Ka tänu on teretulnud! Saada need meilile info@muhuvain.ee  Teeme regati koos veel paremaks!